анџелина џоли

Пронајдени се 101 резултати на тема „анџелина џоли“
Радио Милева

Нова војна меѓу холивудскиот пар: Анџелина Џоли и Бред се борат за имот вреден 164 милиони долари

Францускиот имот „ Chateau Miraval“ кој го делат Анџелина Џоли и Бред некогаш имаше посебно значење за парот бидејќи таму се венчаа во 2014 година. Анџелина...
Радио Милева

Анџелина Џоли во интервју за „Вог“ откри дека живее на 5 минути од Бред Пит: „Сакав моите деца да бидат во близина на нивниот татко“

Холивудската актерка и една од најубавите жени во светот, Анџелила Џоли по долго време го даде своето прво големо интервју за „Вог“...
Радио Милева

Ова е помладата ќерка на Сузана Манчиќ: Ја споредуваат со Анџелина Џоли на која Наталија физички неодоливо потсетува (ФОТО)

Водителката, пејачка  и некогашната најпозната екс – ЈУ лото девојка Сузана Манчиќ има две ќерки: Теодора и Наталија кои ги доби со...
Радио Милева

Ќерката на Аџелина Џоли и Бред Пит која сакаше да го менува полот, по долго време фотографирана во здолниште

Холивудската актерка Анџелина Џоли е фотографирана додека била во шопинг со своите ќерки Шајло, Захар и Вивијан. Имено, трите дами биле...