анастасија ражантовиќ

Пронајдени се 23 резултати на тема „анастасија ражантовиќ“
Радио Милева

„Јас и Немања живееме во иста куќа во Шпанија, немаме врска на далечина!“- Анастасија откри детали за љубовните планови (фото)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ присувствувала на изложбата на познатиот српска моден фотограф, а по тој повод за медиумите откри...
Радио Милева

Мислеле дека е вообразена бидејќи е ќерка на Цеца: Соседите го разврзаа јазикот и открија каква е Анастасија Ражнатовиќ приватно

Соседите на Анастасија Ражнатовиќ велат дека се изненадени колку е таа непосредна, а за нејзиниот партнер велат дека е опасен бизнисмен...
Радио Милева

Александра Пријовиќ објави фотографија од крштевка на синот, па веднаш доби коментар од Анастасија Ражнатовиќ

Пејачката Александра Пријвоиќ и Филип Живојиновиќ пред некој ден го крстија синот Александар. Церемонијата се одржа во храмот „Свети...
Радио Милева

Лина Пејовска ги освои симпатиите на Анастасија Ражнатовиќ: Ќерката на Цеца и поласка на нашата пејачка (видео)

Кога Анастасија Ражнатовиќ ја објави својата прва песна „Совршен пар“, нашата млада и талентирана пејачка за кусо време ја препеа,...
Радио Милева

Полнолетството го дочека во прегратки на Анастасија Ражнатовиќ: Вака изгледаше прославата за 18-иот роденден на Луна

Учесничката во реалното шоу „Задруга 2“, Луна Џогани во 2014 година го прослави своето полнолетство. Луна својот 18ти роденден го прослави...