анастасија петреска

Пронајдени се 19 резултати на тема „анастасија петреска“
Радио Милева

Анастасија неодамна стана мајка по вторпат, а гордиот дедо Наум Петрески за прпат и го покажа внукот на јавноста (фото)

Пејачката и ќерка на фолк пејачот Наум Петрески, Анастасија Петреска и нејзиниот колега и сопруг, пејачот на „Биоритам“, Владимир Поповски,...
Радио Милева

Анастасија Петреска четири месеци по породувањето го откри својот телесен раскош на плажа во црвено бикини (фото)

Фолк пејачката Анастасија Петреска и нејзиниот сопруг и колега, фолк пејачот Владимир Поповски, како и многуимина, се спакуваа и заминаа...
Радио Милева

До неодамна го криеја лицето на бебето, а сега Анастасија Петреска и Владимир за првпат ја покажаа ќерката (фото)

Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски во месец март добија нова животна улога- станаа родители. Бебенцето...
Радио Милева

Пејачот Владимир Поповски и зет на Наум Петрески заврши на патерици – дедото му дојде во посета (фото)

Фолк пејачот на групата „Биоритам“, сопруг на пејачката Анастасија Петреска и зет на Наум Петрески, Владимир Поповски,  заврши со повреда...
Радио Милева

Со бременоста порасна и апетитот: Сопругот на Анастасија Петреска покажа како го користат времето пред да дојде бебето (фото)

Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски во 2019 година ќе добијат нова животна улога- ќе станат...
Радио Милева

(ФОТО) Беше меѓу најбујните: Од диета или од бурен предбрачен живот, кај Анастасија Петреска ги снема облините

Изминатата зима убавата фолк пејачка Анастасија Петреска заврши со моминскиот живот кога нејзиниот сакан Владимир и го даде свршеничкиот...
Радио Милева

(ФОТО) Раскошот на Анастасија Петреска „прелива“: Беше бујна и секси, но со некое кило плус е вистинска бомба!

За разлика од оние кои се одлучуваат на својата сакана да и понудат брак и прстен за денот на вљубените, фолк пејачот Владимир Поповски...
Радио Милева

(ФОТО) Анастасија Петреска во ултра кусо мини ги прекрсти нозете на утринска во Сител и инстантно ги расони гледачите!

Младата пејачка Анастасија Петреска е максимално посветена на кариерата и во ниеден момент не ги пропушта настапите во локалните ресторани...