анастасија деа богдановска

Пронајдени се 22 резултати на тема „анастасија деа богдановска“
Радио Милева

Кога не знаете од каде да почнете: Послушајте го вредниот совет на Деа за да не доживеете нервен слом од домашниот лом (фото) 

Новинарката и ТВ водителка Анастасија Деа Богданоска која е мајка на две малолетни деца докажа дека е вредна мама многупати досега...
Радио Милева

Деа и „Бетмен“ го обзнанија името на новороденото синче: „Добредојде Раде, радост си… и веќе го правиш светот поубав“ (ФОТО)

Дента кога се породи новинарката и ТВ водителка Анастасија Деа Богданоска, прв среќната вест ја обзнани нејзиниот сопруг, Богдан Илиевски...
Радио Милева

Анастасија Деа Богдановска и во втората бременост продолжува со „направи сама“ – вредната мајка дизајнираше за Дениција (фото)

Водителката и новинарката Анастасија Деа Богдановска и Богдан Илиевски Бетмен наскоро повторно ќе станат родители, односно го очекуваат...
Радио Милева

Анастасија Деа Богдановска го покажа трудничкото стомаче: Eве како изгледа македонската водителка во втората бременост (фото)

Откако пред година ипол ја добија ќеркичката Денеција, македонската водителка и новинарка, Анастасија Деа Богдановска и нејзиниот...
Радио Милева

Анастасија Деа и Богдан Илиевски – Бетмен повторно ќе станат родители: „На Дениција и е исполнета желбата, ќе си добие „бато“ (фото)

Maкедонската водителка и новинарка Анастасија Деа Богданоска е бремена и по вторпат ќе се реализира во улогата на мајка. Имено, Анастасија...
Радио Милева

Анастасија Деа Богданоска по една година од породувањето се врати на својата „стара љубов“: Водителката повторно пред камери (фото)

Шармантната, убава, позитивна водителка и новинарка Анастасија Деа Богданоска која имавме прилика да ја гледаме секое утро на Алфа...
Радио Милева

Анастасија Деа Богдановска и Богдан Илиевски – Бетмен имаа повод за славење: „И ден денес ми е надреално, исто како кога прв пат ја видов“

Водителката, новинарката Анастасија Деа Богдановска и нејзиниот сопруг Богдан Илиевски Бетмен 2020-та година, ќе ја паметам по убави...
Радио Милева

Анастасија Деа Богдановска неполна година по породувањето изгледа во топ форма, а сега направи и промена – како ви се допаѓа?

Водителката и новинарката Анастасија Деа Богдановска кон крајот на месец јули претходната година се породи и за првпат стана мајка. Анастасија...
Радио Милева

Анастасија Деа Богдановска со омилената фотографија ги сумираше впечатоците од 2020-та: „Оваа година ми донесе среќа каква што не верував дека постои“

Коронавирусот и пандемијата со короната ја обележија 2020та година. За некои изминатите 12 месеци беа среќни и бериќетни, за некои не беше...
Радио Милева

Каква мајка, таква ќерка: Малата Дениција ги носи шпилхозните на Анастасија Богдановска кога била бебе (фото)

Водителката и новинарката Анастасија Деа Богдановска ужива во најубавите месеци од нејзиниот живот. Имено, Анастасија и нејзиниот...