анастасија богдановска

Пронајдени се 17 резултати на тема „анастасија богдановска“
Радио Милева

Анастасија Богдановска тргна да коментира за одењето во салони за убавина, но крајниот заклучок е вистинскиот совет за сите жени (фото)

Поголем дел од припадничките на понежниот пол не минуваат недела, месец или дури ни ден, без да посетат салон за убавина и да направат...
Радио Милева

Анастасија Богдановска ја покажа реалната слика која очајно недостига на социјалните мрежи, а се’ со цел помалку фрустрации и комплекси (видео)

Социјалните мрежи се секојдневие речиси на сите, за некои повеќе, за други помалку, но генерално тоа е местото каде најмногу се претставува...
Радио Милева

Како може да изгледа така тазе породена? Анастасија Богдановска се соблече во костим за капење, а на прашањето за изгледот одговори со рецепт (фото)

Постпартум периодот е вистински предизвик за една жена, бидејќи хормоните лудуваат, а телото и физички трпи доста промени. На стомакот...
Радио Милева

Во рацете малиот Раде: Два месеци по породувањето Анастасија Богдановска позираше во стајлинг со гол стомак (фото)

Шармантната и убава водителка, новинарка и уредничка Анастасија Деа Богданоска повторно е отсутна од работната позиција пред камерите...
Радио Милева

„Ништо не може да те подготви за овој момент“: Водителката Анастасија со емотивна порака ја сподели првата фотографија од синчето (фото)

Новинарката и ТВ водителка Анастасија Богданоска пред неполн месец стана мајка по вторпат и на свет досесе машко бебе. Поранешната...
Радио Милева

Анастасија Богдановска на 50 дена по породувањето го облече истиот фустан и покажа како изгледа – ќеркичката наместо во стомакот, сега и е во рацете (фото)

Анастасија Богдановска пред месец и половина на свет го донесе своето прво дете, ќеркичката Дениција. Убавата новинарка и ТВ водителка...
Радио Милева

Вредна мама: Анастасија Богдановска нема намера да купува ново бебешко креветче, од старото направи нешто неодоливо (фото)

Анастасија Богдановска неодамна се породи со својата наследничка која го носи името Дениција и за првпат се оствари во улогата на мајка. Убавата...
Радио Милева

„Те лажат“: Анастасија Богдановска го сподели искуството од породувањето, губењето килограми и почетокот на мајчинството…

Новинарката и ТВ водителка Анастасија Богдановска неодамна за првпат се оствари во улогата на мајка и на свет ја донесе ќекичката Дениција. За...
Радио Милева

Бебето само што не пристигнало: Анастасија Богдановска покажа како изгледа во 9-от месец од бременоста (фото)

Новинарката и ТВ водителка Анастасија Богдановска или како што многумина ја познаваат како Деа, деновиве брои ситно до породувањето. Изминатите...
Радио Милева

Инспиративна и вредна трудница од проектот направи сам: Анастасија Богдановска го покажа домот (фото)

Препознатливата и шермантна млада дама од ТВ екраните, Анастасија Богдановска наскоро ќе се реализира во улогата на мајка. Поради пандемијата,...
Радио Милева

„Не се споредувај со другите“: Анастасија Богдановска наскоро ќе се породи, а сега сублимира што научи од бременоста (фото)

Убавата новинарка и ТВ водителка Анастасија Богдановска неодамна го прослави 30-от роденден, а тогаш влезе и во 30-та недела од бременоста. Деновиве...
Радио Милева

(ФОТО) Водителката Анастасија ја запознавте како дама пред камери, но во ова издание е права селска мома!

Младата ТВ водителка Анастасија Деа Богдановска за доста кратко време успеа да се наметне како една од најмаркантните млади водителки. По...