анастасија богдановска

Пронајдени се 11 резултати на тема „анастасија богдановска“
Радио Милева

Анастасија Богдановска на 50 дена по породувањето го облече истиот фустан и покажа како изгледа – ќеркичката наместо во стомакот, сега и е во рацете (фото)

Анастасија Богдановска пред месец и половина на свет го донесе своето прво дете, ќеркичката Дениција. Убавата новинарка и ТВ водителка...
Радио Милева

Вредна мама: Анастасија Богдановска нема намера да купува ново бебешко креветче, од старото направи нешто неодоливо (фото)

Анастасија Богдановска неодамна се породи со својата наследничка која го носи името Дениција и за првпат се оствари во улогата на мајка. Убавата...
Радио Милева

„Те лажат“: Анастасија Богдановска го сподели искуството од породувањето, губењето килограми и почетокот на мајчинството…

Новинарката и ТВ водителка Анастасија Богдановска неодамна за првпат се оствари во улогата на мајка и на свет ја донесе ќекичката Дениција. За...
Радио Милева

Бебето само што не пристигнало: Анастасија Богдановска покажа како изгледа во 9-от месец од бременоста (фото)

Новинарката и ТВ водителка Анастасија Богдановска или како што многумина ја познаваат како Деа, деновиве брои ситно до породувањето. Изминатите...
Радио Милева

Инспиративна и вредна трудница од проектот направи сам: Анастасија Богдановска го покажа домот (фото)

Препознатливата и шермантна млада дама од ТВ екраните, Анастасија Богдановска наскоро ќе се реализира во улогата на мајка. Поради пандемијата,...
Радио Милева

„Не се споредувај со другите“: Анастасија Богдановска наскоро ќе се породи, а сега сублимира што научи од бременоста (фото)

Убавата новинарка и ТВ водителка Анастасија Богдановска неодамна го прослави 30-от роденден, а тогаш влезе и во 30-та недела од бременоста. Деновиве...
Радио Милева

(ФОТО) Водителката Анастасија ја запознавте како дама пред камери, но во ова издание е права селска мома!

Младата ТВ водителка Анастасија Деа Богдановска за доста кратко време успеа да се наметне како една од најмаркантните млади водителки. По...