анабела

Пронајдени се 20 резултати на тема „анабела“
Радио Милева

Кија Коцкар не бираше зборови за да ги понижи и навреди Луна и Анабела, па сега добива закани дека ќе биде претепана! (ФОТО)

На Кристина Кија Коцкар почнале да и пристигнуваат закани по изјавата дека Луна Ѓогани му се нудела за секс за нејзината поранешен сопруг,...
Радио Милева

Ќерката на Синан Сакиќ со шокантен статус за Анабела: Изгледа Гаги не ја тепал доволно, штом ќерка и Луна ја учи на вакви работи!

Како и повеќето луѓе во Србија и околните земји кои барем еднаш јго гледале реалното шоу  „Задруга“, така и ќерката на фолк легендата...
Радио Милева

Луна Џогани ja откри тајната за семејното насилство: Никогаш нема да му простам на татко ми што ја тепаше мајка ми (ФОТО)

  Луна Џогани откако влезе во едно реално шоу во Србија никако да излезе од медиумите и од јавноста. Имено таа во реалното шоу пред...
Радио Милева

Се грабнаа Маца – Дискреција и Луна Џогани: Јас барем знам со кој сум имала секс за разлика од тебе… Како камион да ти поминал меѓу нозе! (ВИДЕО)

Откако Слобо соопшти дека нема намера да се ожени со Луна, настана вистински хаос и расправија во кои предничеа Маца Дискреција и Луна....