ана севиќ

Пронајдени се 99 резултати на тема „ана севиќ“
Радио Милева

Ана Севиќ го прекина молчењето: Пејачката откри дали Дарко Лазиќ е виновен за нејзиното раскинување со бизнисменот

Ана Севиќ неодамна на кратко ја раскина својата врска со српскиот бизнисмен Даниел Недељковиќ, а причина за нивното раскинување беа...
Радио Милева

Ана Севиќ по раскинувањето со бизнисменот донесе одлука: „Конечно ќе дојде ред на тоа што најмногу го сакам“

Ана Севиќ неодамна раскина со српскиот бизнисмен Даниел Недељковиќ, а сега пејачката донесе конечна одлука на која најмногу се радуваат...
Радио Милева

Многумина мислеа дека не се поднесуваат: Ана Севиќ отворено за свршеницата на поранешниот сопруг Дарко Лазиќ

Откако на неговиот концерт се појави поранешната сопруга на пејачот Дарко Лазиќ,Ана Севиќ, нејзината средба со свршеицата на пејачот,...
Радио Милева

„Ми се јави и ми кажа дека мора да разговараме“: Дарко Лазиќ првпат проговори за аферата на Аца Лукас и Ана Севиќ

По тешката сообраќајка, Дарко Лазиќ полека се врака на музичката сцена и наскоро ќе одржи два солистички концерти во „Сава центар“. Лазиќ...
Радио Милева

По сите гласини дека Ана Севиќ не му дозволува на Дарко да ја гледа ќерката, малата Лорена конечно го запозна братот

Дарко Лазиќ зборуваше дека не ја гледа често својата ќерка Лорена од првиот брак и дека за тоа е виновна неговата поранешна сопруга...
Радио Милева

Вака изгледаше на аудицијата на „Ѕвездите на Гранд“: Не и предвидуваа успех, а сега е една од најпознатите српски пејачки! (фото)

Пејачките кои се промовираат во „Ѕвездите на Гранд“, оние што победиле, но и оние кои испаднале, не секогаш ја имаат популарноста која...