ана кораќ

Пронајдени се 68 резултати на тема „ана кораќ“
Радио Милева

Сораја го славеше роденденот во Истанбул: Луксуз платен илјадници евра и познатата српска водителка меѓу сите старлети (ФОТО)

За големата роденденска прослава во Турција организирана од Сораја Вучелиќ во регионалните медиуми се’ уште се зборува, а сега се...
Радио Милева

Македонската учесничка во „Задруга“ српските медиуми ја нарекоа „евтина копија“ на српската старлета: Елеонора Миљковиќ е „copy-paste“ на Ана Кораќ? (ФОТО)

Скопјанката Елеонора Миљковиќ или само Нора, засега единствената македонска преставничка во најгледаното реалното шоу  во регионот...
Радио Милева

Ана Кораќ за „Ноќта на вештерките“ во манир на крволочна секси невеста на најпознатиот вампир: Старлетата покажа како би изгледала првата брачна ноќ на Дракула (ФОТО)

Ана Кораќ, една од најпознатите српски старлети, освен по естатските зафати и учествата во повеќе сезони на најгледаното ријалити, стана...
Радио Милева

Ана Кораќ потрошила преку 23 000 евра за естетски корекции, а вака изгледаше пред пластичните операции

Старлетата Ана Кораќ имала многу естетски корекции, а доказ за тоа се нејзините фотографии од младоста. Таа не крие дека направила естетски...
Радио Милева

Ана Кораќ излезе речиси гола на улица, па мажите ги остави со „падната вилица“: Старлетата на очиглед на сите ги прошета голите силикони (ФОТО)

Ана Кораќ повторно ги шокираше своите следбеници но и сите што таа вечер ја сретнаа на улица со комбинацијата облека што ја избра за...
Радио Милева

Ријалити старлетите Ана Кораќ и Александра Суботиќ во нова војна: „Ти си ионака навикната да бидеш или над или под… зависи колку ќе ти платат“! (ФОТО)

Старлетата Александра Суботиќ напиша интересна порака на социјалните мрежи, а нејзините следбеници веднаш сфатија дека прозивката...
Радио Милева

Ана Кораќ со топлес селфи: Со едната рака сликаше со другата се изнамачи гиганстките силиконски гради да ги префати (ФОТО)

Старлетата и поранешната ријалити ѕвезда Ана Кораќ објавија нова провокативна фотографија на социјалните мрежи. Кораќ сними топлес...
Радио Милева

Таман помисливме дека покажа се’ што може да се покаже, старлетата се надмина себе си: Ана Кораќ осамна „пиштол гола“! (ФОТО)

Старлетата Ана Кораќ моментално ужива во Дубаи, од каде редовно објавува провокативни фотографии и видеа на Инстаграм. Таман помисливме...
Радио Милева

По бројните шпекулации Ана Кораќ проговори за операцијата со која наводно си отстранила пар ребра за да има потесен струк

Старлетата Ана Кораќ зборуваше за српските медиуми за насловите кои со месеци ги осамнуваат за неа, како и за пластичните операции. –...
Радио Милева

Српската старлета Ана Кораќ наводно отстранила пар ребра за потесен струк, а овие фотографии ги подгреаја гласините (фото)

Неодамна во српските медиуми се појави веста за старлетата Ана Кораќ дека извадила пар ребра за да има потесен струк, а приказните за...
Радио Милева

Ана Кораќ зајде од бес: Го изнесе кучето во луксузен ресторан, па нарача бифтек за себе, бело месо на жар за песот, сервирани на иста маса (ФОТО)

Старлетата Ана Кораќ во последно време живее раскалашено до максимум. Откако неодамна направи гала роденденска забава за својот миленик...
Радио Милева

Ана Кораќ е навлечена да се слика соблечена: На Копаоник и на планина – разголена, по секси долна облека од проѕирна тантела (ФОТО)

Поранешната учесничка во „Задруга“, ријалити ѕвезда и позната старлета Ана Кораќ моментално е на зимување, каде ужива во природните...
Радио Милева

Трансформациите на Ана Кораќ: Како и за колку пари старлетата од Ивањица го смени личниот опис во „силиконска кукла“ (ФОТО)

Силиконската старлета Ана Кораќ прв пат се појави во јавноста како скромно девојче од Ивањица, која береше малини со цел да заработи...
Радио Милева

Ана Кораќ се преобрази во кукла: Старлетата на операција во Турција ги извади последните две ребра од струкот (ФОТО)

Старлетата и ријалити ѕвезда, Ана Кораќ, наводно направила уште една естетска корексција со операција за намалување на обемот на половината....
Радио Милева

Ана Кораќ гола во џакузи, менуваше пози во „млечна купка“ со ливчиња од рози: Старлетата се сликаше како блудница, со расцеветана роза во напрчената задница (ФОТО)

Поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“,   Ана Кораќ, откако  неодамна ја раскина долгогодишната врска со Давид Драгојевиќ,...