амиџи шоу

Пронајдени се 12 резултати на тема „амиџи шоу“
Радио Милева

„Ана Севиќ сама ми се јави да дојде во емисија“: Огнен Амиџиќ проговори за гостувањето на пејачката во „Амиџи шоу“

По тешката сообраќајна несреќа Ана Севиќ беше гостинка во емисијата „Амиџи шоу“ каде отворено проговори за сообраќајната несреќа...
Радио Милева

Киа и Луна се залапаа среде емисија: Бившата и актуелната на Слобо разменија сочни бакнежи в уста во „Амиџи шоу“ (ВИДЕО)

 Кристина Киа Коцкар и Луна Ѓогани им подготвија на мажите вистинско изненадување во емисијата “Амиџи шоу”. Она што Киа и Луна...
Радио Милева

И министерот и водителот би малку… Еве како реагираа Ивица Дачиќ и Јана Стојановска кога Огнен Амиџиќ им ја пушти бруталната секс сцена од „Сенки на Балканот“ (ФОТО+ВИДЕО 18+)

Актерка и поранешна Мис на Македонија Јана Стојановска беше гостинка кај Огњен Амиџиќ заедно со српскиот министер Ивица Дачиќ и фолк...