Александра Суботиќ

Пронајдени се 27 резултати на тема „Александра Суботиќ“
Радио Милева

Ријалити старлетите Ана Кораќ и Александра Суботиќ во нова војна: „Ти си ионака навикната да бидеш или над или под… зависи колку ќе ти платат“! (ФОТО)

Старлетата Александра Суботиќ напиша интересна порака на социјалните мрежи, а нејзините следбеници веднаш сфатија дека прозивката...
Радио Милева

Ана Кораќ ја копира бившата на нејзиното момче: Прво и го презеде Давид Драгојевиќ, а сега стави и иста тетоважа како Александра Суботиќ (ФОТО)

Српската старлета Ана Кораќ направи нова тетоважа, но особено еден детал го привлече вниманието на јавноста. Имено, поранешната ријалити...
Радио Милева

Сите ставаат ботокс на лице, во усните… а Александра Суботиќ и на уште едно најнеобично место: Старлетата се „шприца“ таму, каде што ретко кој! (ФОТО)

Поранешната ријалити учесничка Александра Суботиќ неодамна се породи, а сега реши да одвои малку време за себе и да се „ремонтира“....
Радио Милева

Ријалити ѕвездите нападнати во Црна Гора: Одморот им се претворил во хорор, летале шишиња, крв прскала на сите страни…

На поранешните учесници во реалното шоу „Задруга“, Љуба Пантовиќ, нејзината ќерка Александра Суботиќ и момчето Мирко Периќ, одморот...
Радио Милева

Александра Суботиќ ја раскопча кошулата: Сите ги зголемуваат, таа ги смали градите за да изгледа што посекси!?

По „Задруга 2“, Александра Суботиќ реши да направи уште една естетска корекција. Сите ги зголемуваат, а таа се реши за намалување на...
Радио Милева

Александра Суботиќ вака перверзна до сега не сте ја виделе: Разголена, бујна бринета во рингот (ФОТО+ВИДЕО)

Атрактивната учесничка во „Задруга 2“ Александра Суботиќ уште еднаш покажа со што располага, но еден детал  беше повеќе од интригантен...
Радио Милева

„Каков ви беше првиот секс“?… Луна на Александра и Давид им упати непристоен предлог, па доби ваков одговор

Луна Ѓогани и Давид Драгојевиќ се повеќе се на мета на нападите  дека постојат симпатии меѓу нив, кои тие упорно се обидуваат да ги негираат. Сепак,...
Радио Милева

Наперчената Александра го изнервира Давид: И го шутна шишето со вода во базенот, а малку фалеше и неа (ВИДЕО)

Реалното шоу „Задруга 2“ е чудно место каде се случуваат, или барем најчесто се случуваат две работи: Или жестока кавга или жесток секс! Александра...
Радио Милева

Таткото на Александра Суботиќ и мајка и на Мина Врбашки започнаа врска па се појавија на ТВ емисија: „Влегуваат во Задруга 2“? (ФОТО)

Караѓорѓе Суботиќ и Ивана Врбашки гостуваа во емисија посветена  на реалното шоу  “Задруга2”, а по тој повод открија и многу детали...
Радио Милева

Жешка акција во гардеробата: Откако таа остана по само по танга, Давид и ги бакнуваше големите голи гради на Александара (ВИДЕО)

Учесниците во реалното шоу „Задруга 2“ Александра Суботиќ и Давид Драгојевиќ имаа многу интересно неделно  утро. Оваа љубовна двојка...
Радио Милева

Александра Суботиќ „пет пари“ не дава за камерите: Си се расоблече и сите и ги видоа големите голи гради! (18+ ВИДЕО)

Атрактивната и секси ријалити учесничка Александра Суботиќ, ги усреќи припадниците на посилниот пол кога ги покажа голите гради пред...