александра радовиќ

Пронајдени се 14 резултати на тема „александра радовиќ“
Радио Милева

Се разделија месец дена откако се породи, а својата врска ја криеја: Овој човек беше големата љубов на Александра Радовиќ и татко на нејзиното дете (фото)

Познатата пејачка Александра Радовиќ ја има ќерката Нина со бизнисменот Александaр Зеремски за која е многу приврзана. Александра своевремено...
Радио Милева

Александра Радовиќ никогаш не зборува за таткото на својата ќерка: Го напушти еден месец по породувањето, а еве како тој изгледа

Пејачката Александра Радовиќ со бизнисменот Александар Зеремски ја има ќерката Нина за која многу е поврзана. Александра долго време...
Радио Милева

Ова е свршеникот на Јована Јоксимовиќ, кој го остави заради Жељко: Александар Зеремски – ловец на познати дами (ФОТО)

Водителката на утринската програма „Уранак“, Јована Јоксимовиќ, е во среќен брак со кантавторот Жељко Јоксимовиќ од 2012 година, а пред...
Радио Милева

Каролина Гочева по неколку години повторно се сретна со колешките од регионот, а овој пат со прекрасен повод

Македонското девојче Каролина Гочева во 2010 година како дел од кампањата  „Го почнувам животот од почеток“  заедно со своите колешки...