александра младеновиќ

Пронајдени се 54 резултати на тема „александра младеновиќ“
Радио Милева

Александра Младеновиќ одново провоцира: Иако бившиот и се закани дека ќе ја убие, таа дополнително го излуде откако се сликаше со неговиот претходник (ФОТО)

Српската пејачка Александра Младеновиќ доживеа вистинска драма изминатава недела кога нејзиното поранешно момче и се закани дека...
Радио Милева

„Секоја девојка би паднала на неговите манири“: Александра Младеновиќ, сѐ уште под стрес поради поранешниот, испрати важна порака до сите (фото) 

Пејачката Александра Младеновиќ на самиот почеток во емисијата „Амиџи шоу“ проговори за инцидентот што го имала со сега веќе поранешното...
Радио Милева

Александра Младеновиќ надвор од себе: Oткако го пријави поранешното момче и ги дупнал гумите и се заканувал дека ќе објави интимни фотографии (фото)

Пејаката Александра Младеновиќ го пријави својот поранешен партнер за закани и малтретирање, по што бил уапсен. Имено, поранешното...
Радио Милева

„Имаше пиштол, сакаше да си пука во глава“: Александра Младеновиќ го пријави своето поранешно момче во полиција (фото) 

Пејачката Александра Младеновиќ во придружба на патрола отишла во полициска станица и дала изјава во врска со скандалот со нејзиното...
Радио Милева

Се појави како русокоса со природна убавина но, набрзо почна да се менува:  Александра Младеновиќ денес е згодна бринета, а вака изгледаше некогаш (видео) 

Александра Младеновиќ се прослави со учеството на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, а со гласот веднаш се издвои од другите пејачки. Александра...
Радио Милева

Александра Младеновиќ жртва на насилство: „Дечко ми ми удри шлаканица, оттогaш имам трауми и од другите мажи“ (фото)

Пејачката Александра Младеновиќ призна дека била жртва на насилство од нејзиното поранешно момче. Таа вели дека нејзиното поранешно...
Радио Милева

Александра Младеновиќ во „Амиџи шоу“ го покажа и она што не сака: Пејачката дојде во ултра мини фустанче, па откако го допре студиското подножје, го сервираше голото меѓуножје (ВИДЕО)

Сексапилната српска фолк пејачка Александра Младеновиќ гостуваше во емисијата „Ами Џи шоу“, а за време на еден од предизвиците наречен...
Радио Милева

Александра Младеновиќ си ја отвори душата: Губењето на невиноста за пејачката е најтрауматичното искувство кое го доживеала (фото)

Александра Младеновиќ си ја отвори душата и проговори за своите најголеми љубови, но откри дека за неа бил трауматичен моментот кога...
Радио Милева

„Ми проработи мајчинскиот инстинкт“ – Александра Младеновиќ подготвена да се реализира во најважната улога (фото)

Пејачката Александра Младеновиќ откри како ги поминала празниците во родниот Житорад, со родителите, братот и неговите деца, а признала...