акција

Пронајдени се 38 резултати на тема „акција“
Радио Милева

Македонската водителка во „маркетинг акција… за мажење“: Јелена Спенџарска во улога на „очајна домаќинка“ или добра прилика? (ВИДЕО)

Одамна старите рекле: „Добриот глас надалеку се слуша“… Ама добрата реклама, па уште ако е на Инстаграм, кај илјадници и се гледа...
Радио Милева

Од под туш пред огледало, па во постела, Кристина Димитриевска покажа што обожава да прави и во која поза! (ФОТО+ВИДЕО)

Македонската мисица, модел и пејачка Кристина Димитриевска секојдневно споделува сегменти од својот приватен и професионален живот...
Радио Милева

Мислејќи дека никој не гледа „се залапаа“, но камерите ги снимија: Тара Симов и Далила во љубовна „лезбо герила“? (ФОТО)

Гледачите на реалното шоу „Задруга 5“  останаа шокирани од видеото кое вчера, (27 јануари 2022) се појави на социјалните мрежи. Имено, двете...
Радио Милева

Турскиот заводник и италијанската водителка ги обзема страста, па „се јавнаа“ на јахта: На сексапилната Дилета Леота, згодниот Џан Jаман и е тамам! (ФОТО)

Турскиот актер и миленик на жените, Џан Јаман и неговата девојка, италијанската водителката Дилета Леота беа „фатени“ заедно на одмор,...
Радио Милева

Ани – „Црна Мачка“ повторно во жешка соло акција: Погледнете го нејзиниот еротски „танц со силиконите“ (ФОТО+ВИДЕО 18+)

Ако професијата ви е стриптизета, а патем работите во секс шоп, во кој покрај производите се нудат и услуги како еротски танци на шипка...
Мегафон

„Еден сон, една порака, една ѕвезда… милион насмевки’ – „Бекстејџ“ и домашната естрада во хуманитарна мисија!

Естрадниот магазин „Бекстејџ“ организира  хуманитарна акција во која ја вклучи и домашната естрада, а истата го носи името „Еден...
Радио Милева

Миљана и Зола во жешка акција за рехабилитација: Столче – троножец под камерата, за да не се види намерата (ВИДЕО)

Миљана и Зола во реалното шоу „Задруга 4“ вчеравечер беа сместени во собата за рехабилитација, каде имаа жешка акција. Тие се вовлекоа...
Радио Милева

Мина Врбашки и Менсур се скараа, па завршија на „еротско родео“: „Магичното стапче“ под јорганот ја реши кавгата! (ВИДЕО)

Мина Врбашки и Менсур Хајдарпашиќ, имаа жестока расправија во текот на ноќта, разговараа до раните утрински часови, потоа се смирија,...