агнеса органџиева

Пронајдени се 5 резултати на тема „агнеса органџиева“
Радио Милева

Агнеса Органџиева ја отвори душата за разводот и тепачката: Не сум спонзоруша… ако бев во брак за пари, тој немаше да трае 18 години (ВИДЕО)

Животот на скопјанката Агнеса Органџиева по само десет месеци е повторно на тапет. На почетокот на годинава таа се најде на насловниците...
Радио Милева

Иако разделени, Роберт никако не ја испушта од око, па будно го следи секој чекор на Агнеса: „Абе женче, тебе само мажи ти се вртат во главата, мисли малку на ќерките за промена“

Сагата за екс дитекторот на АЕК  и неговата „захтевна“ ( се’ уште на хартија) сопруга таман мислевме дека заврши, кога протагонистите...
Радио Милева

Агнеса си го врати моминското презиме и замина од домот, а Роберт побара брачен совет, а свадбената фотографија ја стави за главна на својот Фејсбук!

Поранешниот директор на Агенцијата за електронски комуникации (АЕК), Роберт Орданоски повторно е во центарот на вниманието по скандалот...