2022

Пронајдени се 25 резултати на тема „2022“
Мегафон

Од 4. до 8. мај 2022 на „ВинкоСкоп“: Игор Џамбазов, Фолтин, Ласт експедишн, ДНК-анплагд, Фиц – Студени Нозе, Суперхикс, Мики-Џафер…

Уживање во вкусовите на македонска традиционална храна, многу музика, базар на ракотворби и арт перформанс, ќе понуди годинашниот „ВиноСкоп”...
Радио Милева

Каролина Гочева новата година ја започна со нова промена – Како ви се допаѓа во вакво издание? (фото)

Нова година, нови 365 дена, нов почеток. За некои новата година значи и да се започне нешто ново, да се направи промена, да се направи “чистка“...
Љубов и Секс

Што е Јапанди стил? Во 2022 година ќе биде водечки тренд во уредување на ентериерот – еве како да го постигнете тоа

Еден од главните трендови во ентериерот во 2022 година ќе биде популарниот Јапанди дизајн. Јапанди стилот е скандинавско-јапонска мешавина...