2021

Пронајдени се 29 резултати на тема „2021“
Живот и Стил

„Португалскиот Рим“ избран за најдобра европска дестинација за 2021 година: Запознајте го новиот туристички рај…

Градот кој што е трет по големина во Португалија, сместен е на северозападот од овој дел на земјата, а истовремено е еден од најстарите...
Живот и Стил

Совршено се комбинира со црна боја и ја разбива монотонијата: Ова е најпопуларната нијанса за пролет/лето 2021

Доколку пред неколку години би се телепортирале директно во 2021 година, секако би биле збунети од пандемијата, но сигурно би ве изненадила...
Радио Милева

Како ја започнаа 2021-ва познатите Македонки: Со љубовни пораки и мудри мисли, тазе лакирани ножни прсти, џакузи на дождот и голо стомаче на снегот… (ФОТО)

Среќна Нова Година… Многу здравје, среќе, љубов, успеси… Со желби и пораки за многу поубава година од претходната, влеговме сите...
Радио Милева

Станија разголена како секси бабамразица раскажа како ја доживеа 2020-та и што во очекува во новата година: „Пред олтар во 2021-ва… може, зошто да не, само…“? (ВИДЕО)

Најпознатата српска, па и регионална старлета, риаалити sвездата и модел Станија Добројевиќ имаше исклучително бурна и успешна година,...
Радио Милева

„Гладна сум за љубов…“: Јелена Карлеуша со предновогодишна порака за фајронт на 2020 и добредојде на 2021-ва (ФОТО)

Познатите и популарни личности, особено оние од естрадата, вообичаено имаат своја новогодишна честитка за нивните обожаватели, верни...