2020

Пронајдени се 53 резултати на тема „2020“
Радио Милева

Сузана Турунџиева за лекциите од годината што ја испраќаме: „Најголемо богатство не се парите, куќите и колите, туку здравјето“

Изминатата година за нас беше полна со предизвици, неизвесност, страв…се’ тоа поради короната која го зафати цел свет. Од март живееме...
Радио Милева

Ја отворија празничната сезона: Бубе Јаневска и Елена Стефановска го покажаа новогодишниот амбиент во домот (фото)

До крајот на оваа година која речиси сите ќе ја паметиме по коронавирус кој го зафати цел свет, останува уште еден месец. За Нова Година...