Радио Милева
резултат од тренинг или операција

Телото на Саша Ковачевиќ предизвикува дилема кај девојките – на што се должат идеалите стомачни на пејачот? (фото)

Телото на Саша Ковачевиќ предизвикува дилема кај девојките – на што се должат идеалите стомачни на пејачот? (фото)

Саша Ковачевиќ е еден од најзгодните пејачи на јаванта сцена и миленик на понежниот пол.

Благодарение на напорниот режим, тој изгледа како што изгледа, но во коментарите покрај неговите слики и видеа од тренинг, следбениците често пишуваат дека „користи додатоци“. Пред неколку години тој се соочи со обвинувања дека „оперирал лице во Турција“, што остро ги демантираше, но сега се појави ново тврдење.

Како што веќе пишуваше Курир.рс Саша наводно пред две години, во една клиника во Турција, направил процедура со која полесно и побрзо се добиваат  идеални стомачни.

Со оваа интервенција се засилува ефектот на тренинзите и напорните вежби кои ги практикува со години.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Пинк

Останати вести од Радио Милева