Радио Милева
еластична

Тело ремек дело: Марјана Станојковска кога прави „мост“ во бикини, не остава никого рамнодушен (фото)

Тело ремек дело: Марјана Станојковска кога прави „мост“ во бикини, не остава никого рамнодушен (фото)

Марјана Станојковска со години важи за една од најзгодните водителки.

Секако, тоа и со причина, бидејќи и во какво издание да се појави, таа изгледа тип – топ и ги собира сите позитивни коментари.

Таа со години е заштитно лице на „Лото“, а на многумина и можеби им донела среќа, на некои повеќе, на некои помалку.

Згодната водителка што и да облече, без разлика дали е долга тоалета, краток фустан, тренерки, или бикини во кои ја истакнува својата линија изгледа позгодно и од 7ца од „Лото“.

Освен на ТВ екраните, Марјана е активна и на социјалните мрежи каде редовно објавува фотографии, позира во разни изданија, ги рекламира своите пријатели…

Овојпат, Станојковска во кусите приказни на „Инстаграм“ објави како ја прави физичката вежба – мост на тераса во бикини.

Имено, Марјана во зелено бикини се „напрчи“ на балконот, а со ваква поза не остава никој рамнодушен.

Без разлика дали рекламира, или позира во некое издание, Марјана не престанува да провоцира.

Останати вести од Радио Милева