Радио Милева
позира во бикини

Теа Таировиќ ја користи секоја прилика да се одмори на плажа, а сподели и жешка фотографија на која позира во бикини (фото)

Теа Таировиќ ја користи секоја прилика да се одмори на плажа, а сподели и жешка фотографија на која позира во бикини (фото)

Каде и да настапува, Теа Таировиќ создава атмосфера за паметење, а публиката веќе заедно со неа ги пее песните од новиот албум.

Летово закажала настапи низ цела Европа, дури и беше запросена на еден од нив, а последниве денови ужива во Црна Гора.

Помеѓу гостувањата, Теа ја користи секоја прилика да се одмори на плажа, а сега своите следбеници ги почести со жешка фотографија на која позира во бикини.

Овој пат, пејачката позирала во плиткото, додека задникот го свртела кон камерата па предизвика голем број коментари.

„Ај човече“, „Каква риба“, „Најдобро“, се само дел од комплиментите за сликата која им се допадна на речиси 45.000 луѓе!

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Теа Таировиќ

Останати вести од Радио Милева