Радио Милева
се налутила

Теа Таировиќ и нејзината мајка направиле скандал на снимање: Пејачката бесно ја напуштила емисијата поради прашање за експлицитното видео?

Теа Таировиќ и нејзината мајка направиле скандал на снимање: Пејачката бесно ја напуштила емисијата поради прашање за експлицитното видео?

Теа Таировиќ и нејзината мајка направиле скандал на снимање: Пејачката бесно ја напуштила емисијата поради прашање за експлицитното видео – „Нема да дозволам некој така да се однесува со мене“

Пејачката Теа Таировиќ наводно доживеала непријатна ситуација на снимање на една емисија.

Имено, наводно водителката ја прашаа Теа дали експлицитното видео за кое се зборуваше и помогнало во кариерата, таа одбила да даде одговор.

Водителот  ја прашала дали може да биде со еден партнер или мора да има два, а тоа наводно ја налутило Теа.

-Теа не можеше да верува што доживува. Изгуби контрола. Му кажа на водителот дека е безобразен, па веднаш ја напушти емисијата. Сите на снимање не знаејаа како да реагираат“, вели извор кој се нашол на лице место.

-Подоцна,во бекстејџ, нејзината мајка го нападна водителот и викаше на цел глас дека треба да научи како се поставуваат прашања. Тој и кажа: „Јас те паметам како старлета која се појави во спотот на Милош Бојаниќ“, никако не можеа да се смират. Теа одлучи да не дозволува никој да не однесува така со неа“, вели изворот за курир.рс

Пејачката не се огласи по повод овие пишувања.

фото: Принтскрин/инстаграм/теа таировиќ

Останати вести од Радио Милева