Радио Милева
мистериозно момче

Теа Таировиќ вешто го крие момчето со кој е во врска, но сега за првпат се уловени од фоторепортерите (видео)

Теа Таировиќ вешто го крие момчето со кој е во врска, но сега за првпат се уловени од фоторепортерите (видео)

Една од главните теми во медиумите е љубовниот живот на  пејачката Теа Таировиќ, за кој речиси ништо не се знае. Пејачката веќе подолго време вели дека нема партнер бидејќи обврските не и дозволуваат, бидејќи секојдневно настапува.

Неодамна се појави вест дека пејачката две години ја крие својата поубава половина, а наводно станува збор за бизнисмен кој се занимава со криптовалути.

Екипата на емисијата „Папарацо лов“ ја следеше познатата пејачка која пристигна од настап, а на аеродромот ја пречека нејзиниот менаџер со кој срдечно се поздрави.

Со Теа цело време бил и еден мистериозен тип во црно, со кој пејачката, како што може да се види на видеото, е многу блиска, а во еден момент дури и го погалила по грбот додека оделе кон кафулето.

Таму седеле малку и разговарале, а на крајот излегле каде ги чекал извесен маж и ги однел во непознат правец.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Папарацо лов

Останати вести од Радио Милева