Радио Милева
уживањето пред се;'

Тазе породената Сораја си живее по старо, меракот не смее да трпи за сметка на мајчинството (фото)

Тазе породената Сораја си живее по старо, меракот не смее да трпи за сметка на мајчинството (фото)
фото:сораја вучелиќ/инстаграм

Старлетата Сораја Вучелиќ неодамна се оствари како мајка, а сега покажа што прави додека е дома со синот.

Имено старлетата дефинитивно ужива откако се породи, па речиси нејзиниот живот не е сменет во целост.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Таа излегува навечер, пие алкохол и не престанува да биде дел од сите ноќни забави и журки.

Сега во последната своја објава таа речиси да жали што не е излезена, па започна да се забавува во домашна атмосфера.

„Куќно кафе“, напиша Сораја.

Инаку од она што најмногу се фрапираа нејзините следбеници е тоа што таа се породи пред само еден месец, а пие алкохол иако можеби и го дои своето новороденче.

фото:Инстаграм принтскрин/сораја

Останати вести од Радио Милева