Радио Милева
војна на „ријалити ѕвездите“...

Тара Симов и Матеја се степаа во „Задруга 3“: Летаа пцости и жестоки навреди, шлаканици и тупаници… (ВИДЕО)

Тара Симов и Матеја се степаа во „Задруга 3“: Летаа пцости и жестоки навреди, шлаканици и тупаници… (ВИДЕО)

Тара Симов најпрвин влезе во расправија со Матеја Матијевиќ, а потоа од вербален конфликт, расправијата премина во физичка пресметка.

Имено, Таа реши да ја уништи сликата што ја направи за време на нејзините среќни денови со овој „задругар“. Кога виде што се случува, Матеја стана од креветот и и’ ги уништи подароците што таа ги доби од оние што ја поддржуваат.

Тоа Тара дополнително ја разбесна, па избувна жестока расправија меѓу двајцата, најпрвин  во спалната, па во соблекувалната.

Потоа дискусијата продолжи во дневната соба.Таму, Матеја беше толку лут што почна да крши сè пред себе, па дури и сликата на Луна Ѓогани, по што расправијата премина во тепачка.

„Тоа ми е од поддршката и не можеш да го допираш! Тоа ми е од луѓето кои ме поддржуваат, а не од тебе! Дојди ѓубре едно, дојди олошу…! Сељачиште ни едно! Да ги е*ам во уста и мајката и таткото што те направиле“! – урлаше Тара целата вон контрола, а подоцна се расплака додека колешките ја тешеа.

 

Еве како претходно  изгледаше „војната на ријалити ѕвездите“ во „Задруга 3“:

 

Останати вести од Радио Милева