Радио Милева
вака го помина одморот

Тања Савиќ заврши на инфузија – после два дена плажа, заврши во болница (фото)

Тања Савиќ заврши на инфузија – после два дена плажа, заврши во болница (фото)

Летово тешко е да се фати Тања Савиќ поради големиот број настапи во регионот, но на еден од нејзините настапи во Белград таа откри дека завршила во болница.

Тања Савиќ раскажа како го поминувала времето со своите деца на море, дали имала додворувачи – но и дали е вистина дека приватно не слуша народна музика објави за Курир.рс.

– Децата прекрасно си поминаа на море. Поминав можеби само два дена на плажа, остатокот во собата спиев и одморав, одев на инфузии, посетувајќи болници и слично. Навистина одев само на клиники. Само се лечев, и така – изјави Тања Савиќ.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Тања Савиќ/Курир.рс

Останати вести од Радио Милева