Радио Милева
жежок „папарцо лов“...

Тамара Ѓуриќ секси и во теретана: Сите се прашуваа дали старлетата ќе издржи до крај, ама инструкторот прв „потклекна“… на глетката! (ВИДЕО)

Тамара Ѓуриќ секси и во теретана: Сите се прашуваа дали старлетата ќе издржи до крај, ама инструкторот прв „потклекна“… на глетката! (ВИДЕО)

Српската старлета Taмара Ѓуриќ беше на мета на екипата на емисијата „Папарацо лов“. Имено, цицлестата убавица камерите на популарното шоу кое „им дише“ во врат на познатите, овој пат ја следеа до местото каде ги одржува кондицијата и своето тело. Погодувате, во прашање е една белградска теретана, во која под стручниот надзор и будното око на инструкторот, бујната старлета покажа дека снагата и цвета.

Претходно, малку дополнително разубавување не е на одмет, па затоа како сиот естраден свет и Тамара пред да дојде во теретана, посети еден познат козметички салон.

Фризурата и фенирањето таму одат во пакет со шампањското, а селфито со сопственикот е задолжително.

Патем, малку маникир и педикир, за никтите на тие долги нозе да не бидат детаљ кој ги груби, иако кој би ја гледал во ноктите покрај вакви гради.

И со и без градник на старлетата гигантските силикони секогаш и стојат исправено, зашто мајсторите за „естетска хирургија“ така и ги имаат направено.

Брадавиците исто така секогаш набрекнати за да изгледа дека старлетата е постојано возбудена иако возбудата кај сите што ја гледаат е многу поголемапри влезот во автомобилот до израз доаѓа и толку фалената бразилска задница, на која цицлестата убавица толку работеше и потроши куп пари… Се разбира, во хируршките сали.

Арно ама сиот овој телсен раскош треба да се одржува, па затоа следната дестинација на Тамара беше споменатата теретана. Во гардеробата инсталирана „шпиунска камера“ за да ја овековечи Тамара во секси долна облека…

Иако уште претходно истата старлетата веќе ја покажа.

Следуваа напорни вежби  под стручниот надзор и будното око на инструкторот, за кои сите се прашуваа дали стралетата ќе ги издржи… Арно ама, Тамара се покажа повеќе од цврста и жилава, а инструкторот беше тој што прв „потклекна“… на глетката!

 

Како и не би, кога на човекот никако не му е сеедно од она што е повеќе од очигледно…

А кога на крај старлетата онака испотена и задишана влезе да се истушира… За жал од под тушот снимка нема, зашто продукцијата на „папарацо лов“ водоотпорни камери се’ уште не набавила.

Ама затоа раскажаното и сето останато, можете да го проследете  во видеото (КЛИКНИ ТУКА): 

Останати вести од Радио Милева