Радио Милева
постпородилна голотија

Тамара Ѓуриќ со богата разголена селфи видеоколекција: На цицлестата старлета ни мајчинството не и засмета да го сподели сиот телесен раскош (ВИДЕО)

Тамара Ѓуриќ со богата разголена селфи видеоколекција: На цицлестата старлета ни мајчинството не и засмета да го сподели сиот телесен раскош (ВИДЕО)

Една од најпознатите српски старлети, Тамара Ѓуриќ секојдневно објавува провокативни фотографии и видеа на кои предизвикувачки позира, па така беше и сега.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89)

Таа ја покажа својата извајана линија, а бујните силикони во еден момент само што не  испаднаа од под тесниот градник  низ процепите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89)

Дали е ова намерно или случајно, но  сигурно дека ваквите сцени полудуваат многумина мажи.

Многумина ја коментираат линијата на популарната старлета, со оглед на тоа што таа  неодамна стана мајка, а затегната е како прачка!

Погледнете како изгледа старлетата во уште едно од видеата од нејзината богата разголена селфи колекција:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89)

Фото: Инстаграм принтскрин/tamarastar89

Останати вести од Радио Милева