Радио Милева
автореприза...

Тамара Ѓуриќ разголена во мини бикини се шепуреше на глисер: Старлетата со ново, секси селфи видео, арно ама… веќе видено! (ВИДЕО)

Тамара Ѓуриќ разголена во мини бикини се шепуреше на глисер: Старлетата со ново, секси селфи видео, арно ама… веќе видено! (ВИДЕО)

Старлетата и поранешн реалити учесничка, Тамара Ѓуриќ не пропушта да ги ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи со провокативни видеа.

И овој пат, Тамара се потруди на својот Инстаграм профил да објави видео во кое покажа колку ужива во возењето на глисер. Ѓуриќ како по правило на себе носи таканаречено минијатурно бикини во вид на само неколку тенки крпчиња, а во преден план како и обично, се нејзините гигантски силиконски гради кои едвај ги собира ггорниот дел од нејзиниот костим за капење.

Тамара вообичаено ја менуваше позата додека се снимаше, оставајќи ги оние на кои им се бендисува сите без здив, меѓу кои разбирливо повеќето се припадниците на посилниот пол.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89)


Дека никој не остана рамнодушен на нејзините разголени секси видеа покажуваат и коментарите под објавата на Тамара, иако несомнено многупатаи сме ја виделе во вакви изданија. И тоа во истите или слични пози во низа, па ова му доаѓа како своевидна автореприза во која  старлетата гордо ги потенцира своите силиконски облини, па дури и во истото бикини!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89)

Фото: Инстаграм принтскрин/tamarastar89

Останати вести од Радио Милева