Радио Милева
Дали е тоа нормално?

Тамара Ѓуриќ отпатува на егзотична дестинација и јавно покажа како го поминува времето со нејзината наследничката (фото)

Тамара Ѓуриќ отпатува на егзотична дестинација и јавно покажа како го поминува времето со нејзината наследничката (фото)

Старлетата Тамара Ѓуриќ ги спакува куферите и отпатува на луксузна дестинација, а овој пат отиде со ќерката Тамара.

Старлетата секојдневно објавува видеа на својот Инстаграм профил и покажува како го поминува времето, а така беше и овој пат.

Имено, старлетата поминала сончев ден на плажа, а друштво и правела ќерката. Во видеото кое го објави, малата Тамара во еден момент зеде полна чаша шампањ и наздрави со мајка си.

Старлетата и наполни полна чаша на малата Тамара, додека поранешната учесничка на „Фарма“ го зема шишето и пиеше од него.

Многумина го осудуваат овој нејзин потег, особено поради фактот што наследничка Тамара се роди минатата година  и сè уште е мала.

Ѓуриќ цело време се смешкаше додека се снимаше, а коментарите на Инстаграм и Твитер едноставно не престануваа да се нижат.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Тамара Ѓуриќ

Останати вести од Радио Милева