Радио Милева
гола намера

Таман помисливме дека покажа се’ што може да се покаже, старлетата се надмина себе си: Ана Кораќ осамна „пиштол гола“! (ФОТО)

Таман помисливме дека покажа се’ што може да се покаже, старлетата се надмина себе си: Ана Кораќ осамна  „пиштол гола“! (ФОТО)

Старлетата Ана Кораќ моментално ужива во Дубаи, од каде редовно објавува провокативни фотографии и видеа на Инстаграм.


Таман помисливме дека покажа се’ што може да се покаже, старлетата се надмина себе си. Таа сега ги шокираше своите следбеници споделувајќи фотографија на своите Инстаграм „приказни“ на која Ана е целосно гола.

Имено, старлетата позира во спалната соба без ниту едно парче облека на себе, а во гро план доминира нејзиниот естетски дотеран, овален задник и секако гигантските силиконски гради, кои се гледаат од едната страна.

Иако Кораќ постојано ги потенцира бујните атрибути и редовно споделува жешки пози, многумина коментираат дека сега се надминала себеси и заборавила на реалноста кога станува збор за вургалноста.

Да потсетиме, други јавни личности, како Буба Корели, Дара Бубамара, Јелена Карлеуша, Едита Арадиновиќ… споделија фотографии на кои се голи, но најчесто се правдаа, дека тоа било божем „случајно“.

Додека, Ана ја објавила оваа гола фотографија со јасна намера, мошне свесно и смело, да го покаже своето тело.

Фото: Инстаграм принтскрин/ana_korac

Останати вести од Радио Милева