Радио Милева
видео одмазда

Таа одби да му дојде во Јутјуб емисија, а Брендон ја снимал Маја Маринковиќ „пиштол гола“ како на телефон го пцуе својот татко (ФОТО+ВИДЕО)

Таа одби да му дојде во Јутјуб емисија, а Брендон ја снимал Маја Маринковиќ „пиштол гола“ како на телефон го пцуе својот татко (ФОТО+ВИДЕО)

Бранислав Радониќ – Брендон со недели води војна против неговата поранешна пријателка Маја Маринковиќ. Неговата видео објава привлече големо внимание.
Судејќи според насловот на видеото на Брендон на Јутјуб, Маја го пцуе и навредува нејзиниот татко Таки Маринковиќ. Видеото ја прикажува како седи гола во станот додека зборува на телефон:


„Воопшто не сакам да се смирам. Засрами се. Ти, старо копиле, да ти ја е*ам мајката во…“ – се слуша како вреска Маја, додека Брендон тајно ја снимал.

Да потсетиме, конфликтот на поранешните пријатели започна откако Маја ја игнорираше поканата на Брендон да биде дел од неговиот канал на Јутјуб.
Брендон неодамна удри поранешната пријателка на неговиот канал:

„Беше кај мене во нервно растројство. Таа дојде еден ден и не беше сигурна дали забременила со Јанњуш или со Филип Цар?! Што се однесува до овие теми, јас не поддржувам абортуси“ – рече тогаш Брендон.

Маринковиќ не сакаше да ги премолчи неговите обвинувања, па објави на својот профил на Инстаграм и рече дека Брендон го прави сето ова затоа што таа не сакала да дојде во неговата емисија, а во таа прилика го сподели неговиот телефонски број, адреса каде што живее и пораки на кои се гледа како Брендон ја притиска да го снимаат видеото заедно.

„Адресата и телефонски број на Брендон. Тој е заинтересиран да се дружи со галантни мажи, нашиот фраер е пасивен и бара само активни момчиња. Бренда те чека, само да 0ги избричи нозете“ – напиша Маја и не застана тука.

„Навистина немам намера јавно да се препупукувам со ирелевантни ликови, како Брендон кој измислува такви лаги заради малку прегледи на Јутјуб, тој е дно од човек. Се што кажа е лага и ќе биде тужен за се што рече“ – посочи Маринковиќ.

Набрзо следуваше одговорот на Брендон. Тој на својот канал пушташе видеа посветени на својата поранешна пријателка, а последното што најмногу одекна беше голата Маја Маринковиќ која зборува на телефон и пцуеше, додека непознато лице ја снима, како што изгледа без нејзино знаење.

Фото/Видео: Brendon Vlog Serbia/Youtube/Инстаграм принтскрин/majamarinkovicc

Останати вести од Радио Милева