Радио Милева
зачинет сексапил

Таа е српската Викторија Бекам: Јована Гајиќ е секси до болка (ФОТО)

Таа е српската Викторија Бекам: Јована Гајиќ е секси до болка (ФОТО)

Јована Гајиќ, сопругата на Зоран Тошиќ, важи за една од најубавите жени на српските фудбалери, за што сведочат бројни следбеници кои со воодушевување ги коментираат сите нејзини фотографии.

Најновите бикини пози на српската убавица измамија воздишки и секоја од нив доведува до лудило, а Јована уште еднаш покажа дека поседува извајана фигура… Секси до болка.

Сопругата на Тошиќ позираше во пурпурно бикини на лежалка, а коментарите се редеа со молскавична брзина, споредувајќи ја со естрадната икона во фудбалскиот свет – Викторија Бекам, сопругата на некогашниот англиска ас Дејвид Бекам и членка на своевремено мегапопуларните „Спајс грлс“.

Фото: Инстаграм принтскрин/jovanagajic

Останати вести од Радио Милева