Радио Милева

Таа е најсекси ангел на „Викторија Сикрет“, а за 29. роденден го објави најпровокативното видео во кариерата!

Таа е најсекси ангел на „Викторија Сикрет“, а за 29. роденден го објави најпровокативното видео во кариерата!

Познатата јужноафриканска убавица и манекенка Кендис Свонпул се оствари во улогата на мајка минатата година, кога на свет го донесе првото дете, синот Анака.

Но, она што е сигурно е дека неа не и требаше многу време да се врати во форма.

Линијата повторно ја доведе до совршенство и слободно може да се каже дека изгледа подобро од секогаш, посамоуверена и пред камерите зрачи со неверојатен сексапил.

Фаталната Кендис заблеска во бела долна облека со тантела, а видеото кое е дело на познатиот Џером Дуран е објавено денес, за 29. роденден на славната убавица.

 

Останати вести од Радио Милева