Радио Милева
Згодна и зафатена

Таа е една од најзгодните ѕвезди на „Гранд“: Тајно се омажи, а ова е нејзиниот сопруг! (ФОТО)

Таа е една од најзгодните ѕвезди на „Гранд“: Тајно се омажи, а ова е нејзиниот сопруг! (ФОТО)

Пејачката Тамара Драгиќ ја одбележа музичката сезона 2014/2015 на музичкото талент натпреварување „Ѕвездите на Гранд“.

Таа важи за една од најзгодните и најпосакуваните ѕвезди на “Гранд”, но на разочарување на мажите, Тамара е зафатена.

Секси стјуардесата тајно се омажи пред неколку години за музичарот Александар Драгиќ, но фотографиите од нивната венчавка дури неодамна излегоа во јавноста.

Пред некое време таа и нејзиниот сопруг го посетија Тајланд, каде што е направена и оваа романтична фотографија.

Останати вести од Радио Милева