Радио Милева
секси

Таа е една од најубавите водителки на Балканот: Ана позира во мини-бикини и никој не остана рамнодушен

Таа е една од најубавите водителки на Балканот: Ана позира во мини-бикини и никој не остана рамнодушен

Водителката на РЕД ТВ, Ана Радуловиќ уште еднаш успеа да предизвика воздишки кај нејзините следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, атрактивната водителка се соблече во минијатурно бикини и направи предизвикувачки фотографии, кои никого не оставија рамнодушен, судејќи по коментарите под нејзината објава.

Радуловиќ позираше на терасата, а зад неа можеше да се види базенот, но позадината ретко кој ја забележува покрај прекрасното тело на Ана.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Radulovic (@ana_radulovic_)

 

фото: Инстаграм/ана радуловиќ

Останати вести од Радио Милева