Радио Милева
бомба и кога не е разголена

Таа баш знае и да изненади: Ништо од голотија на Јелена Карлеуша – пејачката во невидено издание досега (фото)

Таа баш знае и да изненади: Ништо од голотија на Јелена Карлеуша – пејачката во невидено издание досега (фото)
фото: антонио ахел/ата имагес

Навикнати сме пејачката Јелена Карлеуша да ја гледаме во провокативни изданија во кои повеќе открива од што покрива.

Со нејзините објави на социјалните мрежи често ја разбудува машката фантазија, а кога ќе се појави на снимање, носи разни комбинации кои одлично и прилегаат на нејзината фигура, но и во кои ги покажува нејзините атрибути.

фото: Инстаграм/карлеушастар

Меѓутоа, Јелена сега се појави во издание во кое речиси немаме прилика да ја видиме.

Имено, пејачката била видена пред суд во друштво на нејзиниот адвокат.

фото: антонио ахел/ата имагес

Таа не открила зошто дошла на суд, ниту пак била расположена за фотографирање, но се појавила во несекојдневно издание за неа.

Имено, за прилика, Карлеуша била облечена во долг едноставен, пролетен фустан без ракави кој го комбинираше со црни балетанки.

фото: антонио ахел/ата имагес

Речиси никогаш немаме прилика да ја видиме Јелена во вакво издание, а ќе се согласите и дека вака изгледа како бомба.

Останати вести од Радио Милева