Радио Милева

Светската убавица згрози милиони: „Не ги мијам забите три дена“!

Светската убавица згрози милиони: „Не ги мијам забите три дена“!
FOTO: PROFIMEDIA

При гостувањето  неодамна во шоуто “Loose Women”, таа ги  изненади и шокираше гледачите со  изјавате  за лична (не) хигиена.

Таа најпрвин раскажа дека води грижа за својата коса, кожа, телесната форма и дека дава се за работата и сммета дека не изгледа запуштено.

-Но дома на фарма, ситуацијата е поинаква, понекогаш поминуваат три дена без да ги измијам забите, изјавува Кели (39)

FOTO: PROFIMEDIA

Едноставно се случува. Запоставувањето на оралната хигиена е некаква оддишка за неа.

FOTO: PROFIMEDIA

Британската актерка и модел се однесува многу опуштено и за останати нешка, а не е чудно што нејзиниот свршеник често се однесува како да и е родител, пишуваат странските таблоиди.

Останати вести од Радио Милева