Радио Милева
Како друга

Светот остана запрепастен од трансформацијата на Ким Кардашијан: Никој не ја препознава на најновата насловна страница (фото)

Светот остана запрепастен од трансформацијата на Ким Кардашијан: Никој не ја препознава на најновата насловна страница (фото)

Токму кога помисливме дека Ким Кардашијан нема со што повеќе да не изненади, таа гордо ja покажа својата гола задница пред целиот свет.

Ким Кардашијан Вест со гол задник се на насловната страница на американскиот магазин „Magazine“.

Оваа ријалити ѕвезда му позираше на фотографот со фармерки спуштени под задникот, а белата танга едвај и се гледаше.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Таа позираше пред американското знаме. Голите фотографии се наменети за магазинот „American Dream Issue“. За добро познатиот магазин Ким направи уште неколку фотографии, кои се доста експлицитни.

Она што беше во фокус не беше задникот кој е многупати виден, туку фотошопот или трансформацијата од која никој не ја препозна.

фото:Инстаграм Ким Кардашијан

Останати вести од Радио Милева