Радио Милева
не помалку згодна...

Свекрвата на Анастасија се соблече во бикини: Сваќата на Цеца, повеќе од достојно може да и парира на пејачката (ФОТО)

Свекрвата на Анастасија се соблече во бикини: Сваќата на Цеца, повеќе од достојно може да и парира на пејачката (ФОТО)

Фудбалерот на Севиља, Немања Гудељ неодамна се сврши со пејачката Анастасија Ражнатовиќ, а за веридбата на Ибица се зборува со денови.

Непосредно потоа, на  социјалните мрежи почна да кружи слика од идната свекрва на Анастасија, Оливера, за која сите сакаа да дознаат како изгледа, ќе може ли да и парира на сваќата Цеца!

Така, мајката на Немања Гудлељ неколку пати беше во центарот на вниманието на социјалните мрежи,  но поради фотографијата  во бикини која е направена на семеен одмор на јахта, Твитер едноставно експлодираше.

На сликата се нејзините три деца, синовите Драги и Немања, ќерката Вања и нивниот возач, со кои Анастасија оди на натпреварите на Гудељ, но овој пат сите погледи се вперени во  мајка Оливери во бикини…

Од прикажаното едно е сигурно. Сваќата Оливера повеќе од достојно може да и парира на Цеца!

Фото: Твитер/Malagaravaa/Инстаграм/nemanjagudelj

 

Останати вести од Радио Милева