Радио Милева
седна во авион...

Сузана Манчиќ и покрај пандемијата, сепак реши да патува: „Кој се чува и Бог го чува“ (ВИДЕО)

Сузана Манчиќ и покрај пандемијата, сепак реши да патува: „Кој се чува и Бог го чува“ (ВИДЕО)

Сузана Манчиќ  и покрај сите препораки и опсности што ги носи коронавирусот, сепак реши да патува. И тоа од Грција за Србија, поточна од Атина дома за Белград.Таа ставила маска на лицето, па се упатила кон меѓународниот аеродром во Атина, но го задржала карактеристичниот весел дух.

„Кој се чува и Бог го чува. Коронавирус, победи го“ – и порача шармантната русокоса на своите следбеници на Инстаграм. Само не кажа дали штом стигне во Белград, веднаш ќе се стави во самоизолација!?

 

View this post on Instagram

 

Spremna za putovanje. Ko se cuva i Bog ga čuva ! Korona virus, pobedi ga !

A post shared by Suzana Mancic (@suzanamancicofficial) on

Останати вести од Радио Милева