Радио Милева
Октомвриска секси прошетка

Сузана Гавазова во секси издание ја честиташе „Ноќта на Вештерките“, а во честитката доминираа мерките на нејзините секси атрибути (фото+видео)

Сузана Гавазова во секси издание ја честиташе „Ноќта на Вештерките“, а во честитката доминираа мерките на нејзините секси атрибути (фото+видео)

Пејачката Сузана Гавазова летово редовно објавуваше заводливи фотогравии и видеа на социјалните мрежи и ги воодушевуваше следбениците кои коментираа дека никогаш не изгледала подобро.

Ова уште повеќе ја охрабри,  па веднаш штом виде октомвриско сонце одново се разголи. Така облечена на Тик Ток и Инстаграм, сексапилната фолкерка им  ја честиташе „Ноќта на вештерките“  на сите што ја слават,  ставајќи стикер „Happy hallowenn“ додека заводливо се чекореше пред камерата и ја допираше косата во секоја следна секси поза.

Гавазова денот го мина крај базенот  во новиот семеен дом во Дојран, расоблечена во провокативно жолто танга бикини,  додека со бели очила за сонце со големи рамки го сокри лицето.

Македонската фолк ѕвезда  со својот секси од  уште еднаш ја разбранува машката фантазија и ја покажа сета своја телесна убавина, па ги наежи следбениците на социјалните мрежи предизвикувајќи голема возбуда. Доказ за тоа се коментарите со пофалби кои не престанаа да се редат: „Изгор“, „ Жена -Оган“, „Совршена“, „Како девојче, браво“…! Како и не би кога со својата октомврсиска секси прошетка од Дојран, Гавазова им ги освежи погледите како да ги заплиснал свеж езерски бран!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Фото: Инстаграм принтскрин/suzanagavazova

 

Останати вести од Радио Милева