Радио Милева
за неа нема зима

Сузана Гавазова во бикини среде јануари: Пејачката во разголено издание прати поздрав од Мајами – атрибутите во прв план (фото)

Сузана Гавазова во бикини среде јануари: Пејачката во разголено издание прати поздрав од Мајами – атрибутите во прв план (фото)

За македонската пејачка Сузана Гавазова нема зима. Во Македонија календарски веќе е зима и владеат зимски температури, па повеќето од познатите го искористија овој период да заминат некаде на зимување , да уживаат во зимските лудории и ски центри.

Меѓутоа, нашинците кои живеат далеку од Македонија, во Австралија, Нов Зеланд за нив е лето, па се раскомотија по бикни среде јануари.

Македонската пејачка Сузана Гавазова, заедно со семејството, сопругот и двете ќерки замина на одмор. И таа отпатува во потполите краишта, односно во Мајами.

Пејачката е активна на социјалните мрежи,  па често објавува фотографии со кои знае да го привлече вниминаието и да ги истакне своите атрибути.

Така беше овој пат кога Сузана во кусите приказни објави фотографии од одморот во Мајами.

Пејачката позираше  во бикини,го снимаше своето голо, витко тело.

Во крупен кадар паднаа и нејзините атрибути, па Гавазова во крупен кадар ги снимаше градите.

Гавазова ја покажа својата раскошна телесна убавина, а на посилниот пол им ја разбуди фантазијата.

За Сузе нема зима, ужива на топла клима.

Останати вести од Радио Милева