Радио Милева
соло караоке

Сузана Гавазова сподели домашно „миксер“ селфи видео: Фолкерката распена по дома, боса „меша“ бетер од Карлеуша (ВИДЕО)

Сузана Гавазова сподели  домашно „миксер“ селфи видео: Фолкерката распена по дома, боса „меша“ бетер од Карлеуша (ВИДЕО)

Откако се појавија камерите на мобилните телефони, самосликањето стана најпрвин тренд, па потоа мода за на крајот селфито да стане стл на живо на многумина. Од тотални анононимуси, до најпознатите светски и домашни ѕвезди од сите профили, а најчесто на оние, естрадните.

При тоа разни пози и помагала за што подобар кадар се во игра, па така огледалото најчесто е „најдобриот пријател“ за селфи, во поново време „стапот“ (селфи стик) за сликање исто така, но најчесто доволни се само желбата, инспирацијата, расположението, изгледот и секако, долгите раце, за да се фати кадарот за паматење, а Бога ми и самореклама…

Сузана Гавазова е една од оние македонски естрадни ѕвезди која речиси секојдневно ја има на социјалните межи со нови фотографии и видеа. Од настапи, патувања, теретана, од приватниот живот, од различни локации и разни дестинации, но и од дома, како што е последново видео.

На него струмичката фолкерка, онака како што ја дал Бог со сиот свој телесен раскош, покажа дека Гавазова во секое време е  вистинска естрадна ѕвезда, дури и по дома.

Имено, пејачката во кусо спортско фустанче или можеби само маичка по прерамки на неа, што ли е веќе, си направи домашно соло караоке, па го овековечи со селфи видео. А во видеото  Сузето насмеана и распеана, танцува како да е на сцена.

Фолкерката  боса „меша“ бетер од Карлеуша, а секое нејзино еротски движење со колковите под здолништето ги разгорува сништата и мечтите на мажите, кои ионака се нејзините најверни обожаватели и најбројни следбеници на социјалните мрежи.

Гавазова моментот самата го снимала преточувајќи го во домашно „миксер„ селфи видео, во кое струмичката убавица  налик на латино дива, провокативно „меша“, танцува се крши, а Вие внимателно погледнете го и уживајте, зашто се што е „празник за очи“  знае бргу да сврши…

Па така и ова клипче на Гавазова и нејзиниот „еротски танц“, апсолутно,  само за Вас!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

 

Останати вести од Радио Милева