Радио Милева
радио хит за возбудлива глетка

Сузана Гавазова покажа колку има густа и раскошна коса, ама кој ти гледа фризура кога пред себе има секси визура: „Во коси да ти спијам, на гради да ти заспивам“ (ФОТО)

Сузана Гавазова покажа колку има густа и раскошна коса, ама кој ти гледа фризура кога пред себе има секси визура: „Во коси да ти спијам, на гради да ти заспивам“ (ФОТО)

Сузана Гавазова покажа дека летово вистински ужива… летниот одмор максимално го искористи да се одмори, наполни батерии, собере снага и акумулира енергија за нови работни подвизи, во вид на песни, спотови, настапи…!

Уживањето подразбира и слатки задоволства секако, па Гавазова во ниту еден момент не пропушта да ги практикува, а при тоа и да покаже колку е секси и заводлива.Сместени бујните облини во мини бикини во разни варијанти, го потврдуваат нејзиниот телесен раскош, привлечност  и убавина со кои пејачката располага.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Но, овој пат Гавазова сакаше и на нешто друго да постети, па затоа сподели едно малку поинакво видео клипче со селфи одблизу од автомобилот. Седната зад воланот, фолкерката сакаше да се пофали со својата долга, црна, густа коса, арно ама…  Кој ти гледа во фризура кога пред себе има многу посекси визура?!

Имено, пејачката со звуците на големиот хит на Тоше Проески: „Во коси да ти спијам“,  си направи селфи клипче па го сподели на своите „Инстаграм“ приказни, сакајќи да го стави акцентот на коста и фризурата. При тоа иако сосема поинаква и беше намерата,  во фокусот на камерата влета нешто друго… Раскошната предница на струмичката убавица.

Големите бујни гради, глетка со кој Гавазова ги награди нејзините машки следбеници… Вистинските мажи или оние „безобразните“, што поинаку го доживејаа призорот од Инстаграм приказните на нивната цицлеста фолк миленичка!

„Во коси да ти спијам“ – пееше Тоше на радио, а со него и Гавазова во автомобилот, ама оние веќе споменатите, пееја и една друга песна од Тоше во стилот: „Ех да сум злато, на гради да ти заспивам“… не одделувајќи ги „влажните погледи“ од возбудливата глетка, што им ја приушти сексапилната фолкерка.

Фото: Инстаграм принтскрин/suzanagavazova

Останати вести од Радио Милева