Радио Милева
танга и принцеза

Сузана Гавазова – поглед одзади што го мати видот: Еротски пејсаж за секој вистински маж! (ФОТО+ВИДЕО)

Сузана Гавазова – поглед одзади што го мати видот: Еротски пејсаж за секој вистински маж! (ФОТО+ВИДЕО)

Сузана Гавазова е на море… На неколку дена ги менува локациите, а со нив и фотографиите. Воглавно во костим за капење на себе, истакнувајќи го најдоброто од себе, секој пат нудејќи се’ поразлична и поубава телесна летна пасторала!

Овој пат сексапилната фолкерка понуди фотографија со прекрасен пејсаж. Поглед на неа и околината во далечина само од една страна – Гавазова – одзади!  Еротски пејсаж за секој вистински маж! Тело по кое истите тие мажи воздивнуваат, а жените завидуваат.

А на него, нејзиниот главен адут во прв план. Долниот дел од минијатурното црно бикини со карнери, кое едвај го покрива цврстиот заоблен јаболковиден задник, кој мами погледи и копнежи… Танга и принцеза… Македонската фолк ѕвезда во бикини издание за поглед што го мати видот.

Сузана Гавазова во секси поза, исончана, раскошна, со косата пуштена и влажна… Еден поглед на неа и околината станува неважна!

Она што го нуди пак расната струмичка убавица, шетајќи како мачка во секси бикини со својот манекенски „cat walk“  како да е на модна ревија,  комплетно ќе ја разбранува машката фантазија.  Погледнте го сиот телесен раскош и сите убавини на нејзините бујни облини кои покрај пеењето се најсилната страна на Сузана!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Фото: Инстаграм принтскрин/suzanagavazova

Останати вести од Радио Милева