Радио Милева
добар ефект

Сузана Гавазова одново го покажа длабокото деколте но, она што го привлече вниманието беше нешто сосема друго (ФОТО)

Сузана Гавазова одново го покажа длабокото деколте но, она што го привлече вниманието беше нешто сосема друго (ФОТО)

Фолкерката Сузана Гавазова замина на снимање на емисија во Сител телевизија во ново издание.

Таа со најновите објави кои ги постираше на нејзиниот Инстаграм профил, го привлече  вниманието на сите нејзини следбеници.

Имено, пејачката најпрво позираше пред селфи камерата во автомобилот, а она што сите го забележаа дека тргнала скромно облечена, но сепак одлучила да ги истакне само нејзините раскошни гради.

Сепак, тоа кај неа не е ништо ново, бидејќи сите знаат дека Сузе има со што да се пофали и дека бујната предница е еден од нејзините главни адути.

Она што сега беше доста воочливо е промената на нејзината коса. Имено, Гавазова овој пат остави впечаток дека направила надоградба на шишки со кои изгледа доста поразлично.

Дека шишките кои наликуваат на вештачки, прват чудо докажа и Гавазова која додека позираше, а подоцна и пееше во студиото на моменти изгледаше речиси непрепознатливо.

@macedonian_girl_19 #македонија #makedonija #makedonijatiktok #makedonijatiktok🇲🇰❤❤ #macedonia🇲🇰 #macedonia #macedoniantiktok #skopje #makedonija🇲🇰 #macedonia #macedoniantiktok🇲🇰❤ #macedoniangirl #macedoniagirl🇲🇰 #macedoniangirl🇲🇰💕 #makedonijatiktok🇲🇰 #balkan #macedoniansong #foryou #fyp #viral #nevernorthonlymacedonia🇲🇰 #nevernorthonlymacedonia #македонијатикток🇲🇰 #македонија🇲🇰 #македонијазасекогаш #македонијавечна🇲🇰❤ #македонијазасекогаш🇲🇰🇲🇰🇲🇰❤️❤️❤️ #македонијатикток #македонија🇲🇰☦️ #македонијавечна #македонијавосрцетеносам #македонијанамакедонците #balkantiktok #balkan #balkansong #balkansongs🎶🔥 #suzanagavazova #merakmeana ♬ original sound – ☆MACEDONIAN GIRL☆

Длабоките шишки одлично ѝ прилегаат, а малата промена за која се одлучи Сузе, предизвика добар ефект.

Да потсетиме, Сузана Гавазова моментално е актуелна со препукувањето со дијаспората, откако таа не остана имуна на критиките дека пее бугарски песни по нејзиниот настап на манифестацијата во Пеленица по повод Денот на независноста на Македонија.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Фејзбук

Останати вести од Радио Милева