Радио Милева
„Хелоу, бич“...

„Hallo, bitch…“: Сузана Гавазова е голема мераклика за одзади… да се снима, за да покаже дека и одзади ја има (ВИДЕО)

„Hallo, bitch…“: Сузана Гавазова е голема мераклика за одзади… да се снима, за да покаже дека и одзади ја има (ВИДЕО)

Откако почна да прави кариера во Белград, освен соработката со проверени хитмејкери и промената на музичкиот стил, Сузана Гавазова почна да се почесто да експериментира и со изгледот,а во меѓувреме и да ги „купува“ и применува и сите останати естрадни „фори и фазони“ од големите балкански ѕвезди, како Карлеуша, на пример.

Македонската фолкерка штом стапна на српската сцена, веднаш сфати дека пеењето не е доволно, зашто музиката денес се’ повеќе „се слуша со очи“, па затоа почпна да ги применува сите трикови што ги знае и умее и оние кои допрва ги учи од поискусните во тоа од себе.

Менувањето на изгледот и имиџот на секое ново појавување стана „добро утро“ за македонската фолкерка, ама Сузето знае дека секојдневното споделување на нови нешта што ќе ја „заскокоткаат“ јавноста, а не се музика, уште повеќе  „ќе ја запалат“ нејзината публика!

Затоа атрактивната струмичанка секоја можна прилика почна да ја користи за нова интересна фотка, или ново скокотливо клипче, на кои ги истакнува својот сексипил и атрактивен изглед. Особено видеата се се’ попопуларни, зашто на нив ем се’ се гледа, ем се’ се движи, тресе и мрда, а кај расната македонска фолкерка и тоа како има што.

Дека однапред е надарена, плус со „фризирана“ предница е општо познато… Затоа Гавазова овој пат и тоа во неколку наврати реши да ги потсети своите обожаватели со каква задница располага. А таму нема реконструкција – само она што и дала мајка природа, затегната и подигната со напорни вежби и тренинг. Што во теретана, што по… Трим патека за трчење.

Затоа Сузето секогаш одново знае да ги израдува своите следбеници на социјалните мрежи. А, Гавазова има голем мерак и одзади… да се снима. За да покаже дека и одзади ја има!

Во едноделно, кусо мини фустанче, со звуците на „Hallo, bitch…“ и манекенски од,  Гавазова го претстави својот „cat walk“ по хотелскиот ходник наместо писта, со поглед на нејзината извајана биста со раскошна позадина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Дека ништо помалку не е сексапилна и пожелна, пејачката покажа и кога облеката и е дводелна. Горе црна маичка на прерамки, а долу тесно припиени шарени хеланки и… Нова доза на истата секси поза одзади, со која своите обожаватели ги награди! Гавазова „пали и жари“ по хотелските ходници и кулоари!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Згодната фолкерка зачести своите обожаватели да ги чести речиси секој ден со нов „видео празник за очи“, па за да не заборават пејачката со што располага и однапред, сподели видео за „пријатен поглед“ зачинето со „еден бакнеж“ од неа и „желби рој“ на оние што ја обожаваат.

 

View this post on Instagram

 

Press… Susanna don’t need more press!!!????????

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Останати вести од Радио Милева