Радио Милева
Ефектот видлив од прва

Стравувањата на семејството се остварија: Лепа Брена тајно оперирана (фото)

Стравувањата на семејството се остварија: Лепа Брена тајно оперирана (фото)

Лепа Брена важи за една од најубавите жени на балканската сцена, но добро е познато дека регионалната ѕвезда многу се грижи за тоа како изгледа.

Семејството, пак, смета дека Брена е премногу загрижена за тоа како изгледа и дали има вишок брчки. Затоа, како што тврди магазинот „Свет“, операцијата на Лепа Брена се одвивала во тајност, а сега сите зборуваат дека по последниот фејслифтинг таа изгледа дури дваесет години помладо.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

На сметката на пејачката стигнуваат бројни комплименти, но таа не ги потврди шпекулациите за операцијата.

Меѓутоа, бидејќи лифтингот денес стана рутина за секоја жена која стои на своето, ниту Брена ниту околината не гледаат ништо чудно во тоа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

Што и да направи со лицето, ефектот е фантастичен, а таа особено ужива.

Останати вести од Радио Милева