Радио Милева
јавни емоции

Страстни бакнежи на Џенифер и Бен пред синот Макс: Покажуваат љубов на секој чекор

Страстни бакнежи на Џенифер и Бен пред синот Макс: Покажуваат љубов на секој чекор

Пејачката и актерката Џенифер Лопез неодамна доби втора шанса од старата љубов, актерот Бен Афлек, а овој вљубен пар откако ја објавија врската постојано сѐ под будното око на јавноста.

Тие не ја кријат својата љубов последнава година, а често се опуштаат и во јавност.

Џенифер, нејзиниот син Макс и вереникот Бен биле „уловени“ во семејната идила по вечерата во мексикански ресторан во Лос Анџелес. И овој пат љубовта ја покажаа пред папараците кои тоа веднаш го забележаа.

А, воопшто не им пречело тоа што таму бил и нејзиниот син Макс, туку им се препуштиле на страстите.

 

Фото:Принискрин/Профимедиа/Бакгрид сша/месигоал

Останати вести од Радио Милева