Радио Милева
извонредна

Страстна во спалната соба: Сека Алексиќ објави предизвикувачка фотографија на која позира без облека (фото)

Страстна во спалната соба: Сека Алексиќ објави предизвикувачка фотографија на која позира без облека (фото)

Пејачката Сека Алексиќ ја доведе својата линија до посакуваниот изглед, а следбениците на социјалните мрежи ги остава без здив со својата извонредна фигура.

Имено, таа често споделува провокативни фотографии, а сега со нова објава ги распамети сите.

Сека позираше без облека, а фотографијата од креветот веднаш поттикна голем број на пораки.

Секако, сите знаат дека Сека сака да експериментира со својот изглед, па нејзиниот нов стајлинг не ги изненади многу. Сепак, може да се каже дека смелата фотографија наиде на многу позитивни реакции кај публиката и следбениците. На крајот на краиштата, сликата собра грст лајкови, а не заостана ниту бројот на коментари. Фановите ја пофалија храброста на Сека, а во коментарите доминираа емотикони пламен, срца и аплауз.

Нејзината колешката Ана Севиќ меѓу првите и остави коментар.

– Па, Светлана! – изненадено и напиша Ана.

На фотографијата во преден план се тетоважите на Сека, додека во описот на објавата го ставила само датумот кога е сликана – 28 јули годинава.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic)

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Сека Алексик/Твитер

Останати вести од Радио Милева